Mateřská
škola Pivín
Mateřská škola Pivín

Znovuotevření MŠ

Mateřská škola bude znovu po dohodě se zřizovatelem otevřena od pondělí 18.května ve zvýšeném hygienickém programu.

Mateřská škola bude znovu po dohodě se zřizovatelem otevřena od pondělí 18.května s běžnou provozní dobou ve zvýšeném hygienickém programu. Děti budou v MŠ bez roušek, proto zvažte všechna rizika, která mohou ohrozit zdraví vašich blízkých. Mimořádná hygienická opatření prováděná z naší strany v součinnosti s doprovodem dětí by měla zajistit bezinfekční prostředí a zabránit možnému ohrožení zdraví vašich dětí i rodin.

Je nám líto, ale v této mimořádné době nebudeme zařazovat žádná společná setkání a mimoškolní aktivity (dílničky, výlety, oslavy, fotografování, ....), děti budou trávit čas pouze v areálu MŠ (třídy, terasa, zahrada). během dne budeme zajišťovat především zvýšená hygienická opatření, která chrání zdraví dětí i zaměstnanců školy a jejich rodin i vás všech. Docházka do MŠ je zcela dobrovolná a na uvážení vás rodičů.

Stanovisko hygieniků a ministerstva školství k provozu školy v době pandemie naleznete v sekci "Informace pro rodiče".

Datum vložení: 7. 5. 2020 17:23
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2020 17:26
Autor:

Mateřská škola Pivín
798 24 Pivín 244

tel.: 582 384 299
email: ms.pivin@quick.cz

Počasí dnes:

1. 10. 2020

oblacno

Bude polojasno až oblačno, v SV polovině až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.